دايي با مراقبت‌هاي ويژه به تهران منتقل شد

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن عصر امروز با يک دستگاه آمبولانس و تحت مراقبت‌هاي ويژه به تهران منتقل شد.می پسندم نمی پسندم
برچسب ها : , ,
دانلود / توضیحات بیشتر

آیا می دانستید (4)


اسبها قادرند در حالت ایستاده بخوابند.
کانگروها قادرند 3 متر به سمت بالا و 8متر به سمت جلو بپرند.
قلب میگو در سر آن واقع است.
گونه ای از خرگوش قادر است 12 ساعت پس از تولد جفت گیری کند.
یک کوه آتشفشان قادر است ذرات ریز و گرد وغبار را تا ارتفاع 50 کیلومتری به فضای اطراف پرتاب کند.
دارکوب ها قادرند 20 بار در ثانیه به تنه درخت ضربه بزنند ...
می پسندم نمی پسندم
برچسب ها : , , , , ,
دانلود / توضیحات بیشتر

يادداشتي براي تو

خیلی سخت است وقتی کسی در مقابل تو می ایستد و با تمام حقارتش تو را مورد تحقیر قرار می دهد. آن چنان که دلت می خواهد دستانت را مشت کنی و بعد بکاری کنج صورتش! شاید تو تا وقتی که در این موقعیت تراژدی قرار نگیری نفهمی چه می گویم. آدمش هم اصلا" مهم نیست. حتی من هم مهم نیستم. مهم این است که کسی جای دیگری همین گونه می ریزد و می شکند. راستش را بخواهی دیگر هیچ وقت به خاطر خاطر کسی نه کاری می کنم و نه قدمی بر می دارم... اما تو، سعی کن خاطری را شاد کنی که خاطرت را نیازارد.
می پسندم نمی پسندم
برچسب ها : , , , ,

در آرزوی یک تماس...

هر بار که تلویزیون کارتون پسر شجاع را پخش می کرد و می دیدم که در تیتراژ ابتدایی فیلم پسر شجاع به دنبال روباهی که الان اسمش را یادم رفته و افتاده درون نهر آب و کمک می خواهد تمام وجودم انباشته از اضطراب و دلهره می شود که چطور می توانم به پسر شجاع خبر بدهم که این روباه از آن روباه های مارمولکاست و بی خودی خودش را به خاطر او به درد سر نیندازد. هر بار این دلهره را دارم که چه بلایی به سر پسر شجاع خواهد آمد و من که می دانم اوضاع از چه قرار است باید به او خبر بدهم. ای کاش یک تلفن ناقابل داشتیم.
آن وقت زنگ می زدم به همان شماره ای که خانوم مجری هر بار می گوید با اینشماره ها با ما تماس بگیرید و می گویمبی زحمت به این پسر شجاع بگویید من کارش دارم . تازه اگر نتوانست بیاید و کار داشت پیغام می گذارم تا خبر دار شود الکی الکی جانش را به خطر نیندازد. حیف که ما تلفن نداشتیم...

‎پی نوشت: الان مدت هاست فهمیده ام که کارتون یعنیچی و انیمیشن چیست!!! با این که بی خیال تماس مذکور گردیدم اما تلخی ماجرا از اتفاقی که ممکن بود برای پسر شجاع بیفتد هم بد تر بود!!!
می پسندم نمی پسندم
برچسب ها : , , , , , , ,